Kira Nails Гель-лак Termo №т17, 6 мл

Бренд: Kira Nails
Код товара:972017
грн. 76.0000 Нет в наличии
Нет в наличии
76,00 грн 95,00 грн
- +
Способы доставки
Nova Poshta
Ukrposhta
Наши преимущества
 • Бесплатная доставка от 1000 грн;
 • Удобные способы оплаты;
 • Лучшие цены

Гель-лаки, що змінюють колір, здатні існувати самі собою. Вони не потребують додаткового дизайну. І це чудова ідея, як урізноманітнити свій звичний образ. Вони нададуть твоєму манікюру настрою та будуть зберігати у собі «секрет».

ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕСЕННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ KIRA NAILS:

 1. Проведіть стандартну підготовку нігтя: зніміть попереднє покриття, видаліть кутикулу, забафте поверхню та надайте бажаної форми нігтям. Після цього рекомендовано використати дегідратор, який очищає, дегідрує (підсушує) і знежирює нігтьову пластину перед нанесенням гель-лаку. Дайте йому висохнути протягом 30 секунд. У разі необхідності нанесіть кислотний праймер або ультрабонд – спеціальний безкислотний препарат для додаткового зчеплення наступного покриття з натуральним нігтем.
 2. Нанесіть на ніготь базове покриття для гель-лаку тонким шаром, потім просушіть його в УФ-лампі (2 хвилини) або в LED-лампі (30 секунд). У разі необхідності зніміть липкий шар для кращого нанесення кольорового гель-лаку.
 3. Нанесіть 2 шари основного кольору гель-лаку. Не забувайте запечатувати кожен шар (включно з базою та топом). Час полімеризації кольорового гель-лаку в УФ-лампі – 2 хвилини, у LED-лампі – 30 секунд.
 4. Нанесіть топове покриття для гель-лаку тонким шаром, просушіть його в LED-лампі (30-60 секунд) або в УФ-лампі (2-2.30 хвилини). Не забувайте запечатувати шар. Якщо у топа є липкий шар, зніміть його за допомогою безворсових серветок і засобу для зняття липкого шару.
 5. Після завершення покриття нанесіть масло для кутикули.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗНІМАННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ KIRA NAILS:

 1. Обробіть покриття грубим бафом або пилкою, щоб зняти глянець. Це дозволить ремуверу (засобу для зняття гель-лаку) швидше проникнути крізь покриття та зняти гель-лак.
 2. Змочіть спонжик засобом для зняття гель-лаку, прикладіть до нігтя та запечатайте фольгою.
 3. Через 10 хвилин зніміть аплікацію й апельсиновою паличкою обережно видаліть гель-лак. Якщо покриття погано знімається, запечатайте ніготь повторно на пару хвилин, щоб не травмувати нігті.
 4. Відполіруйте нігтьову пластину шліфувальним бафом або пилкою. Якщо не плануєте повторно покривати нігті гель-лаком, можна зробити полірування з маслом для нігтів.
Коллекция.: Термо
Бренд: Kira Nails
Страна производитель: Україна
Вес/объем: 8 мл
Цвет: яскравий фіолетовий, при нагріванні блакитний
Отзывы (0)