Kira Nails Acryl Gel - Cover, 15 г

Бренд: Kira Nails
Код товара:678755
грн. 212.0000 Нет в наличии
Нет в наличии
212,00 грн
- +
Способы доставки
Nova Poshta
Ukrposhta
Наши преимущества
 • Бесплатная доставка от 1000 грн;
 • Удобные способы оплаты;
 • Лучшие цены

Kira Nails Acryl Gel Clear – матеріал для професійного нарощування та зміцнення нігтів. Це продукт, який об’єднує в собі еластичність гелю та міцність акрилу, при цьому виключає недоліки і того, й іншого. В’язка пастоподібна консистенція, зручна у роботі. Під час викладання акрил-гель легко піддається рухам пензля, не затікає на бічні валики, завдяки пластичності дозволяє без поспіху розподілити матеріал і створити архітектуру нігтя.

Акрил-гель Kira Nails можна використовувати для зміцнення натуральної нігтьової пластини — особливо підходить для тонких слабких нігтів, схильних до частих відшарувань і відколів. У процесі обпилювання матеріал не залишає дрібного пилу та легко піддається формуванню ідеального вільного краю. Палітра акрил-гелів налічує найбільш затребувані й універсальні відтінки: від прозорого до рожевого з шиммером.

ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕСЕННЯ KIRA NAILS ACRYL GEL:

 1. Проведіть стандартну підготовку нігтя: зніміть попереднє покриття, видаліть кутикулу, забафте поверхню та надайте бажаної форми нігтям. Після цього рекомендовано очистити нігтьову пластину дезінфекційним та знежирювальним засобом.
 2. Нанесіть на нігтьову пластину кислотний праймер і дайте висохнути протягом 2 хвилин.
 3. Візьміть форми для нарощування, підженіть їх під нігтьову пластину, закріпіть. Можна і не використовувати форми для нарощування, а відразу ж моделювати ніготь.
 4. Набрати необхідну кількість Acryl Gel ви можете пушером або пензлем. Робіть викладку акрил-гелю пензлем для акрилу або гелю, сильно змоченим у клінсері.
 5. Затисніть арку, використовуючи затискач, якщо є необхідність.
 6. Просушіть ніготь у лампі. В УФ-лампі з підтисканням арки – 1 хвилину, далі відтисніть арку та досушіть ще 1 хвилину. Без підтискання – 2 хвилини. У LED-лампі та гібрид-лампах – 60 секунд.
 7. Зробіть обпилювання, надайте форму м’якою пилою 150 або 180 гріт.
 8. Покрийте топом для гель-лакового покриття або нанесіть кольоровий гель-лак, просушіть і після цього покрийте топом.
 9. Acryl Gel знімається і фрезером, і розмочуванням за допомогою ремувера для зняття гель-лаку.
Бренд: Kira Nails
Объем: 30 мл
Отзывы (0)